سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی تلکام برگزار می‌شود

شادی فاضلی |


27-01

ایتنا – اطلاع‌رسانی این نمایشگاه آغاز گردیده است و انجام مراحل ثبت نام از متقاضیان مشارکت در تلکام ۲۰۱۲ بزودی صورت خواهد گرفت.

سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی( ایران تلکام ۲۰۱۲) با حضور شرکت‌ها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ آبان ماه ۱۳۹۱ مصادف با ۱۴ تا ۱۷ نوامبر ۲۰۱۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش ایتنا ، نمایشگاه تلکام که سال‌هاست به عنوان بزرگ‌ترین رویداد و گردهمائی در بخش مخابرات و ارتباطات کشورمان جایگاه خود را یافته و تثبیت شده، تاکنون دوازده دوره متوالی و بصورت بین‌المللی با حضور فعال ارگان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی مطرح کشورمان مرتبط با زمینه‌های موضوعی نمایشگاه و همچنین شرکت‌های مطرح خارجی فعال در زمینه این صنعت، توسط شرکت پالار سامانه با اخذ مجوز از سازمان توسعه تجارت ایران و با همکاری شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی ج.ا.ایران در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شده است.

برگزاری منظم و مطابق با برنامه پیش‌بینی شده، از این نمایشگاه، چهره‌ای موفق ساخته که با اقبال بخش صنعت مخابرات و ارتباطات، دست‌اندرکاران و کارشناسان مواجه شده است.

مطابق این گزارش، اطلاع‌رسانی این نمایشگاه آغاز گردیده است و انجام مراحل ثبت نام از متقاضیان مشارکت در تلکام ۲۰۱۲ بزودی صورت خواهد گرفت.

شرکت‌ها و علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات و جزئیات بیشتر می‌توانند از طریق تلفن، فاکس و یا نمابر با ستاد برگزاری نمایشگاه تماس حاصل نمایند.
همچنین وب سایت اختصاصی نمایشگاه نیز در دسترس است.

تلفـن : ۳۹-۸۸۷۹۸۷۳۸ 
فاکس : ۸۸۷۹۹۳۳۴ 
پست الکتــــرونیک : palarsamaneh@gmail.com