جنگ مایکروسافت علیه گوگل آغاز شد

مدیریت سایت |


microsoft_vs_google

۱۸ بهمن ۱۳۹۰ - خبرگزاری‌ها- مایکروسافت پیکار تبلیغاتی سه روزه تازه خود بر ضد گوگل را با برشمردن مزایای تازه ترین مرورگر اینترنتی خود یعنی IE9 آغاز کرده است.
مایکروسافت در این تبلیغ مدعی شده IE9 از همه مرورگرهای دیگر برتر است و مانع از ردگیری عملکرد کاربران توسط شرکت های تبلیغاتی می شود.
مایکروسافت هفته گذشته هم آگهی بزرگ تمام صفحه ای را در روزنامه ها و نشریات معتبر آمریکایی مانند نیویورک تایمز، وال استریت و یو اس ای تودی چاپ کرده بود و در آنها از تصمیم گوگل برای تغییر سیاست های مربوط به حریم شخصی خود به شدت انتقاد کرده و در مورد تبعات آن به کاربران اینترنت هشدار داده بود.
در دومین آگهی مایکروسافت در این زمینه بر برتری ومزایای سرویس های هات میل و آفیس ۳۶۵ بر جیمیل و سرویس اسناد گوگل تاکید شده بود. گوگل هنوز واکنشی به رجزخوانی های مایکروسافت نشان نداده است. مایکروسافت مدعی است کنترل امکانات خدماتش در مقایسه با سرویس های مایکروسافت بسیار آسان تر است و کاربران خدمات مایکروسافت راحت تر می توانند اطلعات حساسشان را کنترل کنند.
در یکی از این آگهی ها به کنایه تاکید شده که تنها مشتری حقیقی و واقعی گوگل آگهی های تبلیغاتی است و سیاست های گوگل بر این اساس تنظیم می شود.